+48 509 818 595 (24h/7)
Wykrywanie podsłuchów  +48 509 818 595 (24h/7)
Urządzenia podsłuchowe do wykrycia - komu zlecić?

Urządzenia podsłuchowe do wykrycia – komu zlecić?

Choć sklepy internetowe oferują nam różnego rodzaju sprzęt do wykrywania urządzeń szpiegowskich, nie gwarantują nam, że spełni on swoje zadanie. Czasami nawet sprzęt z wysokiej półki cenowej nie poradzi sobie z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami do podsłuchu. Jeśli podejrzewasz, że pomieszczenie, w którym odbywają się ważne spotkania lub Twoje mieszkanie jest na podsłuchu, zdecydowanie lepiej jest powierzyć jego wykrycie w ręce profesjonalisty. Dlaczego jest to skuteczniejsze rozwiązanie?

Gdzie mogą być umieszczone urządzenia podsłuchowe?

Choć rozwój technologii niezaprzeczalnie wpłyną na poprawę jakości naszego życia, w wielu obszarach wpłynął na nie negatywnie. Obecnie dostęp do urządzeń podsłuchowych ma każdy z nas. Sprzęt ten znacząco różni się jednak, od tego, który mogliśmy zobaczyć na filmach z ubiegłej dekady. Ten, z którym mamy do czynienia dziś jest znacznie mniejszy – na tyle, że osoba, która nie miała z nim nigdy do czynienia, nie zauważy go. Podsłuchiwanie ważnych rozmów biznesowych czy politycznych nie jest zjawiskiem, które możemy obserwować tylko i wyłącznie w filmach.

Każdego roku podsłuchiwanych jest kilkadziesiąt tysięcy – dotyczy to zarówno całych firm, jak i pojedynczych osób. Podsłuchy mogą zostać umieszczone niemal wszędzie – w pomieszczeniach, samochodach,  telefonach, komputerze. Samodzielne wykrycie podsłuchu jest więc niemal niemożliwe, biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości technologiczne.

Wykryte urządzenia podsłuchowych – jaką rolę odgrywa sprzęt?

Choć wprawne oko doświadczonego pracownika firmy zajmującej się wykrywaniem sprzętu szpiegowskiego ma ogromne znaczenie, nie byłoby ono w stanie poradzić sobie z nowoczesną technologią bez odpowiedniego sprzętu. Zaawansowaną technologię ukrytą w niewielkich rozmiarów urządzeniach szpiegujących jest w stanie wykryć tak samo profesjonalny sprzęt.

Sprzęt, którym dysponuje firma detektywistyczna, wykrywa m.in.:

  • pluskwy,
  • nadajniki GPS,
  • nadajniki radiowe,
  • ukryte dyktafony,
  • ukryte kamery.

Wykrywanie urządzeń podsłuchowych – kiedy się sprawdzi?

Z usług firmy detektywistycznej, która oferuje wykrywanie podsłuchów, mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Decyzja o skorzystaniu z pomocy może zapaść nie tylko w momencie, kiedy zauważymy znaki wskazujące, na to, że nasze rozmowy są podsłuchiwane. Jeśli prowadzimy ważne rozmowy biznesowe, skorzystanie z profesjonalnego sprzętu będzie dobrym zabezpieczeniem, przed możliwością wycieku poufnych informacji.