+48 509 818 595 (24h/7)
Wykrywanie podsłuchów  +48 509 818 595 (24h/7)
o firmie wykrywanie podsłuchów
O firmie

O firmie

Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów. Prowadzimy działania na terenie całej Polski oraz Europy. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców.Nasza praca to nasza pasja, dlatego do każdej sprawy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Nasza skuteczność jest niepodważalna, o czym świadczy spore grono zadowolonych i powracających Klientów. Zgłaszając się do nas możesz mieć pewność, że podejmiemy wyzwanie i zakończymy je z pełnym sukcesem. Rozwiążemy Twój problem i dostarczymy Ci odpowiednie materiały dowodowe.

W swoich działaniach posługujemy się zaawansowanym sprzętem klasy premium, używanym przez służby specjalne w różnych państwach. Jesteśmy w stanie wykryć nawet najbardziej zaawansowany technologicznie podsłuch. Lokalizujemy podsłuchy telefoniczne, GSM, pluskwy analogowe, dyktafony zamaskowane, mikrofony kierunkowe i laserowe, dyktafony WiFi i radiowe, czy podsłuchy w lokalizatorach GPS.

Zapewniamy dyskrecję i pełną lojalność kierując się zawsze dobrem naszego Klienta. Oddając swoje sprawy w nasze ręce, możesz spać spokojnie i oczekiwać na efekty naszej pracy. Dowody jakie od nas otrzymasz możesz użyć  w Sądzie przeciwko osobom, które Cię podsłuchiwały lub zostawić do własnej dyspozycji. Decyzja należy zawsze tylko i wyłącznie do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która z pewnością okaże się bardzo owocna.
Zespół
INVIGLA